Wie zijn u van dienst?


Wij zijn uw privé adres voor financiële zaken. Financiële dienstverlening is mensenwerk. Wij geloven in de kracht van de persoonlijke benadering. Daarom nemen we de tijd om u te adviseren, te helpen en terzijde te staan.

Het team van medewerkers en adviseurs van Mooijman Assurantiën vindt het een eer om hun vakmanschap in te zetten voor u en uw wensen. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Wij kunnen u garanderen dat onze adviseurs aan deze vereisten voldoen. Wij houden voortdurend onze kennis actueel. Wij staan u dus graag bij met onze kennis en ervaring zodat u de juiste keuzes kunt maken.

Omdat we onafhankelijk zijn, kunnen we onze klanten telkens optimaal adviseren. Dankzij een volmacht kunnen we vaak ook sneller werken dan de verzekeringsmaatschappijen zelf.
Kortom: wij laten geen kans onbenut om u van dienst te kunnen zijn.

Eric Keijer

SENIOR ASSURANTIE ADVISEUR

eric@mooijman-assurantien.nl

Robin Grell

SENIOR ASSURANTIE EN HYPOTHEKEN ADVISEUR, REGIOBANK

robin@mooijman-assurantien.nl

Joyce Lahnstein

SENIOR ASSURANTIE ADVISEUSE ZAKELIJK, REGIOBANK

joyce@mooijman-assurantien.nl

Chitra Dhanpal

COMMERCIEEL MEDEWERKSTER ASSURANTIËN EN REGIOBANK

chitra@mooijman-assurantien.nl

Marion van der Pouw Kraan

ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER

marion@mooijman-assurantien.nl

Nicolette Goes

COMMERCIEEL MEDEWERKSTER

nicolette@mooijman-assurantien.nl

Kunnen wij u helpen?

Heeft u een vraag?

U kunt ons bereiken via: 070 - 387 1818 en
info@mooijman-assurantien.nl.

Ons adres

Hofwijckstraat 1
2275 AJ Voorburg
Tel: 070 - 387 1818
Fax: 070 - 369 4025

Bedrijfsgegevens

KvK nummer: 77691954
AFM nummer: 12012008
Kifid nummer: 300.006.223

Openingstijden

09:00 - 12:3013:00 - 17:00
09:00 - 12:3013:00 - 17:00
09:00 - 12:3013:00 - 17:00
09:00 - 12:3013:00 - 17:00
09:00 - 12:3013:00 - 17:00